XXVII Niedziela zwykła

 1. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek na Ziemię świętą w ubiegłą niedzielę w wysokości 1530 zł. Bóg zapłać.
 2. Rozpoczął się miesiąc październik, który w sposób szczególny jest poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy codziennie o godz. 17.30. Prosimy Róże Różańcowe o prowadzenie modlitwy w poszczególne dni. Natomiast dzieci z rodzicami zapraszamy na godz. 16.30 od poniedziałku do piątku.
 3. Zgromadzeniu Księży Saletynów i w prowadzonych przez nas parafiach przeżywamy Rok Maryjny, który ma nas przygotować do 175 rocznicy Objawienia Matki Bożej w La Salette. Pragniemy lepiej poznać Orędzie Maryi, a także pogłębić naszą miłość do naszej Niebieskiej Matki. Z tej okazji chcemy przeżyć w naszej parafii rekolekcje Oddanie 33, które trwają 33 dni i zapraszają nas do oddania Jezusowi przez Maryję. W Niedzielę, 18 października będziemy gościć osobę, która wprowadzi nas w sposoby przeżycia tego czasu. Zachęcamy do zapisania się na książkę, która jest pomocą w ich przeżyciu. Zapisy w zakrystii i księgarni La Salette.
 4. Zapraszamy dzisiaj Róże Różańcowe na zmianę tajemnic po Mszy św. o godz. 8.00.
 5. Dzisiaj przed kościołem są rozprowadzane kalendarze diecezjalne diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, w cenie 10 zł.
 6. Również dzisiaj można nabyć najnowszy numer Posłańca Matki Bożej z La Salette, z naszą trzcianecką wkładką Światło z La Salette, w której można przeczytać m.in. o relikwiach św. Jana Pawła II.
 7. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych poświęconych poznawaniu nauki Kościoła zawartej w Katechizmie Kościoła Katolickiego. Kolejna katecheza „Jakie pragnienia ma Bóg?” we wtorek, 6 października po Mszy św. wieczornej.
 8. W przyszłą niedzielę, 11 października po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii św.
 9. W ubiegłym tygodniu do Boga bogatego w miłosierdzie z naszej parafii odeszli:
  Śp. Stefania Syrotiak, zmarła w 87 roku życia,
  Śp. Mariusz Perlik, zmarły w 56 roku życia,
  Śp. Bogdan Milczarek, zmarły w 68 roku życia,
  Śp. Hilary Grześ, zmarły w 72 roku życia.
                   Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie.