Niedziela Chrztu Pańskiego

 1. W tym roku nie ma tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Chcemy wspólnie prosić o Boże błogosławieństwo, dla naszych parafian i zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy św., a po niej na krótkie spotkanie duszpasterskie w kościele. Zapraszamy poszczególne części parafii na godz. 10.00 – osoby starsze i niepracujące, oraz na godz. 18.00 – osoby pracujące, rodziny z dziećmi.
  W nadchodzącym tygodniu zapraszamy:
  10 stycznia – Wsie: godz. 9.00 – Nowa Wieś – numery nieparzyste, Rudka; godz. 10.30 – Nowa Wieś – numery parzyste.
  11 stycznia – ulice Łomnicka, Malinowa, Żurawinowa, Jagodowa, Poziomkowa, Krokusowa, Kwiatowa Droga, Azaliowa, Fiołkowa, Ogrodowa, Imbirowa, Anyżowa, Cynamonowa, Szafranowa, Sadowa, Różana, osiedla: Modrzewiowe i Leśne;
  12 stycznia – ulice: Powstańców Wielkopolskich, Polna, Konarskiego, Grunwaldzka, osiedle XXX-lecia;
  13 stycznia – ulice: Grottgera, Piotra Skargi, Reymonta, Konopnickiej, Boczna, osiedle Grottgera;
  14 stycznia – ulice: Sobieskiego, Krzywoustego, Mieszka I, Dąbrówki, Łokietka, Batorego, Chrobrego, Zygmunta Starego, Rzemieślnicza, Herberta, Skłodowskiej-Curie, Miłosza, Sienkiewicza, osiedle Lelewela;
  15 stycznia – ulice: Moniuszki, Koszykowa, Parkowa, Kazimierza Wielkiego, Prusa, osiedle Zacisze;
  16 stycznia – godz. 16.00 – Teresin – sala wiejska – numery nieparzyste, godz. 17.30 – numery parzyste;
 2. Zapraszamy w przyszłą niedzielę, 17 stycznia do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem, po Mszy św. o godz. 18.00 na Wieczór Uwielbienia Jezusa.
 3. W minionym tygodniu do Boga bogatego w miłosierdzie z naszej parafii odeszli:
  Śp. Maria Kamińska, zamarła w 88 roku życia,
  Śp. Zbigniew Mazur, zmarły w 71 roku życia,
  Śp. Krzysztof Kasperski, zmarły w 48 roku życia,
  Śp. Rozalia Sęczkowska, zmarła w 91 roku życia.

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie …