Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną, 25.04.2021 r.

 1. Dzisiejsza niedziela jest nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza. Prośmy Jezusa Chrystusa o dar nowych powołań do życia kapłańskiego i zakonnego, także z naszej parafii, a dla powołanych o łaskę świętego życia i trwania przy Bogu.
 2. Ukończyliśmy prace przy naszych dzwonach, które już rozbrzmiewają. Dziękujemy za ofiary złożone na ten cel w ubiegłą niedzielę w wysokości 4730 zł. Do spłacenia całej inwestycji brakuje nam około 5 tys. zł. Bóg zapłać.
 3. Dziś przed kościołem rozprowadzany jest modlitewnik do św. Józefa wydany staraniem naszej parafii. Zechciejcie przyjąć tę publikację i poprzez nią pogłębiać naszą zażyłość z patronem trwającego roku. Cena modlitewnika to 3 zł., są to koszty druku i przygotowania tegoż wydania. Bóg zapłać. Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do publikacji tegoż modlitewnika.
 4. Przyszła sobota będzie pierwszą sobotą miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej po mszy św. o godz. 7.15.
 5. W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
 6. W sobotę 1 maja przypada wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika. W tym roku poświęconym św. Józefowi polecajmy wszystkich pracujących.
 7. W sobotę 1 maja rozpoczynamy I Komunie Święte. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin. W sobotę 1 maja, o godz. 9.30 i 11.00, w niedzielę 2 maja, o godz. 9.30, natomiast 3 maja, o godz. 9.30 i 11.00. Prosimy w tych dniach zaplanować uczestnictwo w innych godzinach by pozostawić miejsce dzieciom i ich rodzinom.
 8. W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.
 9. W minionym tygodniu do Boga bogatego w miłosierdzie z naszej parafii odeszli:
  Śp. Elżbieta Skotarczyk, zmarła w 68 roku życia,
  Śp. Mateusz Matysek, zmarły w 29 roku życia,
  Śp. Jadwiga Kaflowska, zmarła w 84 roku życia,
  Śp. Janina Kudrycka, zmarła w 89 roku życia,
  Śp. Elfreda Schultz, zmarła w 88 roku życia.

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie …