Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę zwykłą, 06.06.2021 r.

 1. Trwamy w oktawie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, codziennie po Mszy św. wieczornej zapraszamy na procesję eucharystyczną wokół kościoła.
 2. W przyszłą niedzielę, 13 czerwca zapraszamy na spotkanie formacyjne członków Straży Honorowej.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
 4. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w procesję, w jej przygotowanie i przebieg, oraz za przygotowanie ołtarzy. Dziękujemy Bibliotece Publicznej za pomoc w organizacji Mszy św. przy budynku Centrum Integracji Społecznej, oraz Policji za zapewnienie modlącym się bezpieczeństwa.
 5. W dniu 23 maja, nasza parafianka pani Bogumiła Żyźniewska z inicjatywy radnego sejmiku wojewódzkiego, pana Adama Bogrycewicza została odznaczona wyróżnieniem Zasłużonej dla Województwa Wielkopolskiego. Dziękując Pani Bogusi życzymy zdrowia i sił w prowadzeniu Hospicjum.
 6. W przyszły czwartek, 10 czerwca po raz ostatni przed wakacjami udamy się z sakramentalną posługą do naszych chorych. Prosimy o zgłaszanie chorych w kancelarii.
 7. Również w przyszły czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała podczas Mszy św. o godz. 18.00 poświecimy wianki, udamy się wokół kościoła z procesją eucharystyczną a po procesji pobłogosławimy małe dzieci. Zapraszamy.
 8. W piątek, 11 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu Msze św. według porządku powszedniego: 6.30, 7.15, 18.00. Nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 9. W minionym tygodniu do Boga bogatego w miłosierdzie z naszej parafii odeszli:
  Śp. Mieczysław Śpiewak, zmarły w 78 roku życia,
  Śp. Kamilla Kudłacz, zmarła w 53 roku życia,
  Śp. Stefania Polechońska, zmarła w 87 roku życia,
  Śp. Teresa Woźnica, zmarła w 87 roku życia.

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie …