Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę zwykłą, 24.10.2021 r.

  1. Dzisiejsza niedziela jest tzw. Niedzielą Misyjną, dlatego ofiary zebrane na tacę są przeznaczone na misje. Bóg zapłać.
  2. Trwamy w miesiącu październiku poświęconym modlitwie różańcowej. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej codziennie o godz. 17.30. Poszczególne Róże różańcowe prosimy o prowadzenie modlitwy, natomiast dzieci z rodzicami zapraszamy od poniedziałku do piątku na godz. 16.30
  3. Na ołtarzu Serca Pana Jezusa wyłożono kartki na wypominki na poszczególne dni tygodnia, a także na Cmentarz Komunalny na 2 listopada. Prosimy o czytelne wypełnianie wypominek i składanie ich bądź w kancelarii parafialnej, bądź w kopertach na tacę.
  4. Zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Msza święta na cmentarzu komunalnymbędzie odprawiona o godz. 10.00, natomiast na cmentarzu parafialnym o godz. 14.00. W Dzień Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli dzień zaduszny od godz. 16.00 – wypominki, a Msza św. o godz. 17.00.
  5. Dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej organizuje pielgrzymkę do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w sobotę   6 listopada 2021r. o godz. 8.00 z przystanku autobusowego. Koszt pielgrzymki 70 zł + (20 zł obiad dla chętnych). Zapisy w sekretariacie Katolickiej Szkoły Podstawowej. Numer kontaktowy 694 337 979.
  6. Od dzisiaj przez trzy tygodnie w tyle kościoła ustawiony został kosz na artykuły gospodarstwa domowego i trwałą żywności dla naszych rodaków żyjących na Litwie i Białorusi.
  7. Wręczenie wyróżnienia Człowiek Wiary Człowiek Czynu za 2020 r. nastąpi w kościele pw. Matki Bożej Saletyńskiej w następną niedzielę 31 października br. podczas Mszy św. o godz. 12.30.
  8. W naszej parafii trwają katechezy dla młodzieży i dorosłych, na które serdecznie zapraszamy. Otwórzmy serca na Słowo Boga. Kolejne katechezy we wtorki i czwartki o godz. 18.45.
  9. W ubiegłym tygodniu do Boga bogatego w miłosierdzie z naszej parafii odeszli:

· Śp. Krzysztof Żmudowski, zmarły w 57 roku życia,

· Śp. Krzysztof Walkiewicz, zmarły w 64 roku życia,

· Śp. Ryszard Karpowicz, zmarły w 66 roku życia.

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie …