Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę zwykłą, 14.11.2021 r.

 1. W Kościele w Polsce przeżywamy dziś Dzień Solidarności w Kościołem Prześladowanym,dlatego po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie. Bóg zapłać.
 2. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne członków Straży Honorowej.
 3. Także dziś po wszystkich Mszach św. rozprowadzamy nowy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej, z naszą trzcianecką wkładką Światło z La Salette.
 4. Na ołtarzu Serca Pana Jezusa wyłożono kartki na wypominki na poszczególne dni tygodnia, a także na wypominki roczne, czytane w każdą niedzielę, przed Mszą św. o godz. 12.30. Prosimy o czytelne wypełnianie wypominek i składanie ich bądź w kancelarii parafialnej, bądź w kopertach na tacę. Nabożeństwa wypominkowe codziennie o godz. 17.30.
 5. Razem z Apostolstwem Rodziny Saletyńskiej zapraszamy w piątek, 19 listopada na godz. 17.00 do wspólnej modlitwy w intencji zmarłych czcicieli MBS, oraz zmarłych kapłanów i siostry posługujące w naszej parafii. Tego dnia nie będzie tradycyjnego nabożeństwa wypominkowego o godz. 17.30, gdyż będzie połączone z czuwaniem saletyńskim.
 6. niedzielę 21 listopada o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się Wieczór Uwielbienia Jezusa. Zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.
 7. Dziękujemy za wsparcie akcji zbiórki artykułów gospodarstwa domowego i trwałą żywnościdla naszych rodaków żyjących na Litwie i Białorusi. Zostaną przekazane w najbliższym czasie potrzebującym rodakom. Bóg zapłać.
 8. W przyszłą niedzielę, w ramach XXXVIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej będziemy gościć pana Grzegorza Górnego, który zabierze słowo w ramach promocji albumu swojego autorstwa: „La Salette Objawienie Matki Bożej”. Natomiast o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie do domu parafialnego. 
 9. W przyszłą niedzielę, ze względu na trzecią niedzielę miesiąca, taca będzie przeznaczona na cele remontowe. Chcielibyśmy teraz wyremontować łazienki i górny korytarz domu parafialnego. 
 10. Zgodnie z apelem Przewodniczącego Episkopatu Polski w przyszłą niedzielę przeprowadzimy zbiórkę do puszek na pomoc migrantom.
 11. W ubiegłym tygodniu, w naszej parafii, na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy:

· Śp. Bazyli Szarszoń, zmarły w 100 roku życia,

· Śp. s. Maria Andrzeja Dominiczak RM, zmarła w 83 roku życia,

· Śp. Alicja Piwońska, zmarła w 75 roku życia.