Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę zwykłą, 26.06.2022 r.

  1. Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym mogliśmy pięknie przeżyć czas naszego patronalnego święta ku czci św. Jana Chrzciciela.
  2. W liturgii dziękujemy dziś za 50 lat istnienia naszej diecezji. Polecajmy wszystkich diecezjan, biskupów i kapłanów w naszych modlitwach.
  3. Zostały ostatnie dni czerwca, miesiąca poświęconego Najświętszemu Sercu Jezusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Serca Jezusowego codziennie po Mszy św. wieczornej.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone na tace w ubiegłą niedzielę w wysokości 7089 zł. Celem jest renowacja naszej zabytkowej ambony i lichtarzy. Bóg zapłać.
  5. W tym tygodniu będziemy przeżywać w liturgii: we wtorek, 28 czerwca wspomnienie św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika, w środę, 29 czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, w piątek, 1 lipca wspomnienie św. Ottona, Biskupa.
  6. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 17.00, a w sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o godz. 7.15.
  7. W dniach 2 do 9 lipca będzie miała miejsce XIII Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Chcielibyśmy w niej wziąć udział jako grupa z naszej parafii. Osoby zainteresowane prosimy o zapisywanie się przez formularz online: rowerowa.org. Wyjazd do Wałcza z Trzcianki w niedzielę, 3 lipca, o godz. 16.00 spod księgarni La Salette.
  8. Jutro, w poniedziałek, 27 czerwca wyruszymy na pielgrzymkę na La Salette. Chcemy zawieźć sprawy naszej parafii i parafian na miejsce Objawienia Matki Bożej. Dziś jeszcze można złożyć intencje do skarbony umieszczonej na ołtarzu MB Różańcowej. Będziemy je polecać w codziennej modlitwie i Eucharystii.
  9. Zachęcamy do udziału w XXXX Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Wszelkich informacji udziela ks. Paweł Baran MS.
  10. Rozpoczęły się wakacje. Podczas ich trwania ulega zmianie czas pracy kancelarii parafialnej. W tym roku kancelaria będzie czynna tylko we wtorki i czwartki od godz. 16.00 do godz. 17.30. Przechodzimy także na czas wakacyjny w niedzielnych Mszach św. Od dzisiejszej niedzieli do końca sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 16.00 i 18.00, zapraszamy natomiast na godz. 20.00.