Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę zwykłą, 28.08.2022 r.

  1. Witamy w naszej wspólnocie ks. Jacka Sokołowskiego MS i ks. Stanisława Kowalskiego MS, którzy dołączyli do naszej wspólnoty decyzją ks. Prowincjała.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wysokości 7296 zł. Będą one przeznaczone na renowację górnej kondygnacji witraży. Bóg zapłać.
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywać w liturgii: w poniedziałek, 29 sierpnia wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela, w sobotę, 3 września wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę, 4 września zapraszamy na zmianę tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00 do domu parafialnego.
  5. W przyszłym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w miesiącu wrześniu wyjątkowo w drugi czwartek miesiąca, 8 września. Prosimy zgłaszać chorych. W piątek spowiedź od godz. 16.30, a w sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej po Mszy św. o godz. 7.15.
  6. Uczniów i rodziców z Szkoły Katolickiej zapraszamy na Mszę św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego w czwartek o godz. 10.00.
  7. Z racji Nowego Roku Szkolnego zapraszamy na poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych, nie tylko uczniów klas pierwszych,w przyszłą niedzielę, 4 września na Mszy św. o godz. 11.00, będzie to jednocześnie Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego dla uczniów z naszej parafii.
  8. Od przyszłej niedzieli wracamy do przyjętego porządku Mszy św., nie będzie Mszy św. o godz. 20.00, wraca Msza św. o godz. 16.00 i 18.00. Również kancelaria parafialna będzie czynna według normalnego porządku. Od poniedziałku, 5 września zapraszamy do wspólnej modlitwy brewiarzowej do kościoła na godz. 6.55.
  9. W ubiegłym tygodniu do Boga bogatego w miłosierdzie z naszej parafii odeszli: śp. Jadwiga Delida, zmarła w 82 roku życia.

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…