Uroczystość św. Jana Chrzciciela

  1. Przeżywamy naszą Uroczystość Odpustową ku czci patrona naszej parafii św. Jana Chrzciciela. Głównej Mszy św. odpustowej o godz. 12.30, przewodniczy i kazanie wygłosi ks. Paweł Raczyński MS, kustosz Sanktuarium MBS w Dębowcu. Misjonarz z Ukrainy, ks. Jerzy Lis MS niestety nie mógł do nas przyjechać. Polecajmy go w naszych modlitwach.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. piątek, 25 czerwca kończy się rok szkolny. Zapraszamy na Msze św. dla uczniów, nauczycieli, rodziców i wychowawców z wszystkich szkół na godz. 8.00, natomiast na godz. 10.00 Szkołę Katolicką.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, które będą przekazane na prace renowacyjne przy naszych witrażach.
  5. Zapraszamy na 12 Pielgrzymkę Rowerową na Jasną Górę Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w dniach 3-10 lipca. Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w czwartek 24 czerwca o godz. 18.30 w Auli domu parafialnego. Więcej informacji o pielgrzymce na stronie internetowej www.rowerowa.info.
  6. W minionym tygodniu do Boga bogatego w miłosierdzie z naszej parafii odeszli:
    Śp. Kamil Suśniak, zmarły w 53 roku życia,
    Śp. Bronisława Wojsznarowicz, zmarła w 93 roku życia.

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie …